Kształcenie Żywność 

Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Jeżeli ciekawi Cię najkorzystniejsza oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków, zajrzyj na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/

Dzieci lubią pomagać w kuchni – przynosić i wybierać składniki bądź przystrajać ciastka. Chciałabyś wykorzystać fascynację swojego malucha? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czy warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko nabywają pożyteczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, kształtują swoją kreatywność oraz uczą się niezależności. A zarazem wspaniale się bawią. Komponowanie niecodziennych smaków, opanowywanie nieskomplikowanych przepisów oraz wybieranie i mieszanie składników – całość powoduje, że dzieci ochoczo gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się też z zasadami, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach partycypują też rodzice, jest to tym samym doskonała sposobność do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie spróbować tego, co udało się stworzyć.

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Spotkania odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. W trakcie warsztatów uczestnicy szykują danie główne oraz deser. Młodzi entuzjaści sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – ugotować apetyczny makaron na słono lub słodko, czy też podjąć próbę upieczenia przystrojonej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów grupa przygotowuje też wyborny deser – mus z kruchym ciastem i lodami. Lekcja poprzez udział w zabawie to najlepsza metoda na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne szykowanie ulubionych potraw przynosi pociechom dużo szczęścia. Nawet bardzo przekorne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do pieczenia doskonałej pizzy czy przystrajania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i doskonały kontakt z dziećmi.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły