Żywność 

Jakie pieczywo powinno się kupować?

Dowiedz się więcej o pieczywie Kraków na www.piekarniapochopien.com

Pieczywo to podstawa jadłospisu człowieka w naszej kulturze. Jest produkowane z mąki, wody, soli, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków ulepszających doznania smakowe, takich jak mak, sezam lub słonecznik.

Dlaczego należy spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo jest pożywieniem niezwykle bogatym w mnóstwo różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, potrzebnych do prawidłowego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą głównie białka, aminokwasy i węglowodany. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których najwięcej zawiera ciemny, pełnoziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej nabywać w tradycyjnych zakładach piekarskich. Wyłącznie wtedy ma się gwarancję, iż spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Z niesamowitej troski o klienta i wyśmienitych wypieków słyną przede wszystkim krakowskie piekarnie, cieszące się wielkim zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb robiony jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co stanowi gwarancję najwyższej jakości użytych składników i dobrego smaku.

Adres firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły