Wyposażenie i urządzanie domu 

Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kuchniach na zamówienie? Dobrze trafiłeś! Kliknij tutaj.

Kuchnie na indywidualne zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma swoje defekty oraz atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można bez trudu zainstalować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, jakie potrzebują ekspresowo oraz bez trudności wyposażyć własną kuchnię. Są jakkolwiek przeważnie mniej elastyczne aniżeli kuchnie na indywidualne zlecenie oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niebanalne wnętrze i konkretne oczekiwania internautów w dużej mierze ograniczają atuty kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na wymiar to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, kształcie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na wymiar jest także właściwym rozwiązaniem, jeśli potrzebuje się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia oraz bezbłędnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, gustownych oraz współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Adres firmy:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły