stół drewniany nowoczesny, designerski stółWyposażenie i urządzanie domu 

Mebel niezbędny w każdym mieszkaniu – nowoczesny stół drewniany

Czy postawiony w kuchni, w jadalni czy w wydzielonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze będzie stanowił najważniejszy mebel w mieszkaniu. Z tej przyczyny kupując stół należy postawić nie tylko na jego intrygujący design, ale również jego jakość.

Zalety wspólnego spożywania posiłków przy stole

W salonie przesiadujemy przez najwięcej czasu i tam również na ogół się relaksujemy, lecz to stół w jadalni jest tak naprawdę sercem mieszkania. Godziny spędzone na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi najmocniej przyczyniają się do utrwalenia relacji przyjacielskich oraz rodzinnych. Stół zbliża, jako że umożliwia bezpośredni kontakt dużej ilości osób na niedużej przestrzeni, co w naturalny sposób wyzwala potrzebę komunikacji między członkami rodziny. Wypada zorganizować mieszkanie tak, aby uwzględnić w nim przestrzeń na rozstawienie stołu z daleka m.in. od hałaśliwego telewizora. W takim układzie nie tylko codzienne posiłki, ale też przyjęcia urodzinowe bądź bożonarodzeniowe umożliwią wszystkim skoncentrować się na tym co w danej chwili jest najistotniejsze, czyli konwersacji z bliskimi oraz ze znajomymi. Liczne badania wykazują prócz tego, iż jedzenie przy stole pozwala rozwinąć poprawne nawyki żywieniowe też u kilkulatków. Przy stole spożywamy posiłki powoli oraz bez stresu, na co korzystny wpływ ma, rzecz jasna, spędzanie czasu z rodziną.

Nowoczesnego stołu do kuchni nie kupisz w popularnych salonach meblowych

Stół do kuchni bądź jadalni powinien być wytrzymały. Będzie przecież codziennie w użyciu, częstokroć nie tylko zjeść posiłek, ale także jako miejsce wykonania jakichś prac, które wymagają większego płaskiego blatu, odrabiania lekcji czy po prostu do zabawy, np. gry w karty lub w planszówki i układania puzzli z dziećmi. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od uznanych projektantów wyróżniają się nadzwyczajną wytrzymałością, oszałamiającym designem jak również naturalnością materiałów zastosowanych do ich wyrobu (między innymi drewno orzechowe oraz dębowe), których brak w ofercie meblowych sieciówek. Projektanci rzemieślniczych stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, praktyczne podczas okazjonalnych spotkań w większej grupie bliskich. Decydując się na zamówienie nowoczesnego stół z drewna możemy mieć pewność, iż nabywamy stół, który przeżyje lata. Otrzymujemy zarazem swoboda jego personalizacji, a w konsekwencji dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać mieszkanie.

Adres firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły