Wszystko o zdrowiu 

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Na psychoterapia-uk.pl dowiesz się więcej o działalności psychologa w UK

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną zjawisko emigracyjne jest o wiele mniejsze, ale nadal nie brakuje osób skorych do pracy właśnie na Wyspach. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć wiele utrapień, z którymi bez pomocy uporać się jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Przebywanie na emigracji oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą rodzić cały szereg problemów, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz pojawiają się także trudności z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych przyjaźni z. Brak opanowania języka, który do tej pory jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Odruchy tego typu niezwykle trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie rozmowy zostaną przekazane osobie postronnej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Powiązane artykuły