Wszystko o zdrowiu 

Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Więcej o Vitberg opinie

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: szwalni, działu elektroniki, montowni i wykrawalni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły