Vitberg opinieWszystko o zdrowiu 

„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – ocena redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Dosłownie chwilę po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły