Wszystko o zdrowiu 

Szkolenia pierwszej pomocy

Coraz więcej przedsiębiorstw oferuje prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Różnią się metodami, ceną i długością, dlatego warto wiedzieć wcześniej, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Szkolenie z pierwszej pomocy to kurs, który przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na skrzypcach albo mówić po hiszpańsku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak usztywnić złamaną nogę albo jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być w każdej chwili: w drodze do szkoły, na wycieczce, w szkole. Szczególnie ważne jest, abyze szkolenia z pierwszej pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy administracji państwowej.

Ile zapłacisz za szkolenia z pierwszej pomocy?

Koszt szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego czasu trwania oraz liczby uczestników. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest niższy. Pamiętajmy jednak, że im mniej uczestników, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Sieci znajdują się również kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i kompletować grupy – jedynie zapisujemy się na pasujące nam szkolenie.

Powiązane artykuły