Wszystko o zdrowiu 

Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Wejdź na ktociewyleczy.pl, aby odnaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, szyję, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły