Wszystko o zdrowiu 

Poznaj historię firmy Vitberg

Więcej w temacie marki Vitberg na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat para się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym zestawie marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia ludzi chorujących na różne dolegliwości. Pełny aparat jest złożony z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do składu aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie uszyte jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie testowane przed skierowaniem do sprzedaży.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły