Wszystko o zdrowiu 

Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli chcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do własnych potrzeb, konieczne jest dokupienie modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły