Wszystko o zdrowiu 

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Na http://bit.ly/2EKkgDl uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa oraz nóg. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły