centrum medycyny estetycznej kielce, klinika kosmetologiiKosmetyki Wszystko o zdrowiu 

Klinika medycyny estetycznej – chirurgia ogólna i plastyczna

Gabinet medycyny estetycznej Re Vitae mieści się w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Centrum przyjmuje pacjentów w dni robocze w godz. od 11:00 do 19:00. Oprócz filii w Kielcach posiada także oddział w pobliskim Busku Zdroju.

Zabiegi wykonywane w kliniki kosmetologii Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Gabinetu Re Vitae wykonuje szereg zabiegów zarówno z obszaru chirurgii ogólnej, jak i estetycznej oraz zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Wykonywane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian na skórze, m.in. kępek żółtych, odcisków czy kaszaków wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum realizuje m.in. zabiegi lipozy laserowej oraz liposukcji, jak również operacje plastyczne piersi oraz uszu. W zakresie ginekologii estetycznej w Centrum Re Vitae przeprowadza się m.in. leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu, korektę blizn powstałych po nacięciu krocza oraz chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy. Lekarze tej kliniki medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli diagnostyką i leczeniem schorzeń żył, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (likwidacji żylaków), usuwania pajączków naczyniowych czy hemoroidów.

W Centrum realizuje się również zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi lecznicze z zastosowaniem botoksu (leczenie bruksizmu, nadpotliwości i migreny), zabiegi wypełniające z zastosowaniem kwasu hialuronowego, mezoterapia igłowa i bezigłowa czy lipofilling. W klinice kosmetologii oferowane są także popularne zabiegi, takie jak mikrodermabrazja, kriolipoliza oraz peeling chemiczny i węglowy.

Adres firmy:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły