Wszystko o zdrowiu 

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Potrzebujesz więcej informacji o marce Vitberg? Skieruj się na polakuleczsiesam.pl

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów masujących firmy Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (lub tylko niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły