Usługi Witryny www 

Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Więcej informacji o sklepie WooCommerce znajdziesz tutaj

Pragniesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, ma moc atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi nabywców. Dzięki wdrożeniu stosownych wtyczek poszerza się też ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zakupy między innymi przez Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji danych sprzedaży (udostępnianie rozmaitego rodzaju statystyk) i integracji z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, użycie tylko koniecznych, sprawdzonych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach albo zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły