Usługi 

Zbiorniki, meble, balustrady – produkty ze stali nierdzewnej

Elementy ze stali nierdzewnej stanowią bazę rozmaitych konstrukcji i urządzeń, a własności fizykochemiczne stali gwarantują osłonę przed korozją oraz szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Jakie produkty tworzą producenci wyrobów ze stali nierdzewnej?

Wyroby ze stali nierdzewnej – poznaj ofertę

SpawExpert, będąca producentem wyrobów ze stali nierdzewnej, wytwarza produkty na potrzeby przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego, a także branży browarniczej, mleczarskiej i spożywczej. Firma przygotowuje m.in. balustrady, wsady kominowe, zbiorniki, meble oraz inne wyroby charakteryzujące się odpornością na korozję i działanie kwasów. Ten producent zbiorników ze stali nierdzewnej gwarantuje dbałość o najmniejszy detal i najlepszą jakość produktu. W ofercie firmy znajdują się zarówno poziome, jak i pionowe zbiorniki, modele jedno-, dwu- i trójpłaszczowe, leżakowe, fermentacyjne, jak również pasteryzatory oraz mieszalniki. W ofercie są też wykonane ze stali nierdzewnej wózki, szafy, regały, półki, okapy wentylacyjne, stoły czy wieszaki, a wykonywane meble znakomicie sprawdzają się w branży spożywczej i gastronomicznej, gwarantując utrzymanie norm higieny.

Elementy ze stali nierdzewnej – zaufaj sprawdzonemu dostawcy

Konstrukcje ze stali nierdzewnej są nie tylko niepodatne na korozję, ale mogą także być użytkowane w agresywnym środowisku, np. narażonym na oddziaływanie kwasów czy skrajnych temperatur. Produkty oferowane przez SpawExpert wytwarzane są ze stali pochodzącej od renomowanych dostawców. Firma podejmuje się także realizacji indywidualnych zamówień na podstawie dostarczonych przez klienta projektów.

Powiązane artykuły