Usługi Usługi transportowe 

Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Lotnisko Balice parking. Zdobądź więcej wiadomości.

Nadrzędne plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromną popularność, to szybkość, komfort oraz sposobność dotarcia nawet w bardzo oddalone miasta naszego globu. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, więc w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, dzięki której nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie przydatne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty pracowników

Jeśli zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany przy lotnisku możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Na dodatek klienci mogą uzyskać asystę personelu parkingu w wielu sytuacjach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły