Usługi 

Usługi agencji detektywistycznych – nie tylko dla osób prywatnych

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania opieki nad małoletnim, wierności małżonka czy ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych danych.

Kto przede wszystkim korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – dlaczego warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w szybki i efektywny sposób uzyskać kluczowe dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają także doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.

Powiązane artykuły