Usługi 

Sprzątanie strychów – jak pozbyć się zalegających śmieci?

Nie każdy śmieć może trafić do zwyczajnego kosza na odpady. Powody tych ograniczeń są przeróżne – niekiedy śmieci mają za duże rozmiary, innym razem nie jest to zgodne z wprowadzonymi w Polsce przepisami. Jak radzić sobie z tymi problematycznymi śmieciami? Możemy zawieźć je do najbliższego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, czyli PSZOKU-u. W każdej gminie powinien funkcjonować jeden PSZOK, chociaż w największych miejscowościach możemy czasem wybrać jeden z wielu punktów. Niestety to rozwiązanie przydatne jest tylko dla tych, którzy mają znaczną ilość niewykorzystanego czasu i swój samochód znaczną ilością niewykorzystanego czasu i swoim samochodem. Pozostali słusznie zrobią, postanawiając o wypożyczeniu kontenera na śmieci.

Remonty oraz sprzątanie strychów – dlaczego trzeba wypożyczyć kontener na śmieci?

Nietypowe odpady generowane są w toku wszelkiego typu robót. Przeważnie są to przebudowa budynków oraz – chodzi głównie o znaczne ilości gruzu, jak również opakowań po artykułach budowlanych. Wypożyczenie kontenera będzie również dobrym wyjściem, jeżeli planujemy opróżnianie strychu – w takim przypadku zmieścimy w nim wszelkie zalegające od dłuższego czasu niedziałające urządzenia, sprzęty oraz zbutwiałe meble. Porządkowanie strychów czy prace remontowe staną się jeszcze mniej uciążliwe, jeśli z okna mieszkania do kontenera podłączymy specjalny zsyp, który pozwoli bezpiecznie przenieść odpady bez potrzeby ciągłego schodzenia i wschodzenia po schodach.

Jak wygląda usługa sprzątania strychów i piwnic oraz kontenerowego wywozu śmieci?

Sprzątanie strychów i piwnic, ale również wywóz różnorodnych odpadów, to usługi oferowane m.in. przez firmę DPR. W ich ramach zapewnia się klientowi kontener o wybranej objętości, który ten w czasie określonym w umowie może wypełnić odpadami budowlanymi lub zniszczonymi meblami. Pojemnik jest potem odbierany z miejsca prac, a zebrane śmieci transportowane są do punktu, w którym zostaną legalnie zutylizowane zgodnie z ustawą o odpadach.

Powiązane artykuły