Usługi 

Sprzątanie strychów i piwnic. Zleć to profesjonalistom!

Dowiedz się więcej o opróżnianiu piwnic Kraków - zajrzyj tutaj.

W większości domów znajduje się strych oraz piwnica. Zazwyczaj miejsca te przeznaczone są na składziki na przeróżne starocie. Zwykle to, czego nie używamy, wrzucamy czy to do piwnicy, czy na strych. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? W takiej sytuacji najrozsądniej jest postawić na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów oraz piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się rosnącą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z przeróżnych powodów muszą posprzątać dużą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w dużych i w małych miastach, to bardzo dobry wybór, jeśli na strychu czy w piwnicy przechowujemy nieprzydatne już szafy, kanapy, fotele bądź meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest bardzo dużym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy do roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują profesjonalne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się opróżnianiem piwnic oraz strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, by podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Adres firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły