Usługi 

Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Więcej na temat okna serwis Warszawa na www.serwismeteo.pl

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek źle wpływają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły