przyjęcie weselne, miejsce na wesele krakówUsługi 

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten uroczysty wieczór w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę znaczących okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie łatwe. Jeżeli na wesele zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, przygotowanie menu i dekoracja stołów. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z porywającą oprawą

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ok. 130 osób. Imprezę można urządzić także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły