sala na przyjęcieUsługi 

Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też chrzty, komunie oraz „18-tki”. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku powinniśmy wynająć pasującą do okazji salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając miejsce na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub przyjęcie urodzinowe, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których sporą grupę gości mogą stanowić dzieci, m.in. komunie bądź ceremonie chrztu, warto zorganizować w miejscu, które oprócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko przyjęciem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy serwowane uczestnikom też należy dopasować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w dworskich salach lub w plenerze

Wynajęcie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednak niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskim duchu urządzane są tu chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można zmieścić nawet do 130 osób. A gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia oraz ozdobienia stolików, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły