Sektor budowlany Usługi 

Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Jeśli potrzebujesz porady projektanta wnętrz Kraków, skieruj się na https://joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły