Sektor budowlany Usługi 

Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Na https://joannaklusak.com zdobędziesz więcej informacji o ofercie biura projektowego Kraków

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowany wachlarz usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie kontroluje zaawansowanie robót, planuje odbudowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych budynków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające aktualne trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. kawiarnie, żłobki, obiekty rekreacyjne czy apartamenty na wynajem. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki projektowanego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może również opracować plan funkcjonalnych i obszernych garderób, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły