Usługi 

Profesjonalne sprzątanie grobów

Dalsze informacje o sprzątaniu grobów Kraków - zajrzyj tu.

Oblicze nagrobków naszych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy nagrobki położone są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławek albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, które musimy zapłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju usług – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od gabarytów grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły