Usługi Usługi transportowe 

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking Kraków Balice - sprawdź bezkonkurencyjną ofertę

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły