Usługi 

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Szukasz dobrej oferty sal do wynajęcia w Krakowie? Nie czekaj! Wejdź tu.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, zadaniem których uformowanie trwałych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby świętować zdobyte nagrody branżowe, jak również różnorodne gale dla wspólników biznesowych, szkolenia oraz konferencje. Takie wydarzenia muszą być należycie zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Gdzie wyprawić imprezę firmową?

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, trzeba rozejrzeć się za ofertami wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru urządzanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla wspólników marki, podczas których celebrowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą mieć miejsca w zwykłym lokalu. Warto w takich przypadkach zorganizować event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które stanowczo podkreśli prestiż wydarzenia. A jeżeli na imprezę poproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej

Planując event firmowy nie można zlekceważyć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówione miejsce smakowitych potraw dla gości, ale również doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Warto więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i zachwycające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w zgrabny sposób.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły