Usługi 

Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Wiosna to czas między innymi garaży, strychów i pomieszczeń gospodarczych. Chciałbyś zatroszczyć się o ład w swoim domu? Zobacz, dlaczego warto zamówić profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz piwnic.

Sprzątanie mieszkania oraz piwnicy – co wyrzucamy?

Uprzątnięcie starej piwnicy to duże wyzwanie – trzeba wynieść nie tylko z zajmującą pomieszczenie niesprawną elektronikę, stare przetwory czy sprzęty, ale także zatroszczyć się o wywiezienie odpadki do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do zwykłego kosza niebezpieczne dla otoczenia i podlega karze. Mieszkańcy dużych miejscowości jak np. Kraków nie muszą sami sprzątać domowych strychów i piwnic – funkcjonują tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają ochoty albo czasu na sortowanie i pakowanie śmieci – wolą, aby zajęli się tym zawodowcy. Podmioty oferujące sprzątanie piwnic uporają się z rozmaitymi typami śmieci – odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (AGD i RTV oraz sprzęt komputerowy), meblami, dywanami, jak również gruzem i odpadami budowlanymi.

W jaki sposób odbywa się sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Ekipa firm oferujących sprzątanie piwnic i mieszkań dojeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu oferują wszechstronne usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają załadować do nich odpady, wynieść je z domu bądź mieszkania, a następnie przewieźć do stosownego składowiska. Firmy te posiadają flotą pojazdów dostosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i są w stanie błyskawicznie uporać się z zagraconymi strychami i piwnicami. Koszt usługi zależy najczęściej od zakresu wykonanych prac.

Powiązane artykuły