Usługi 

Czyszczenie i sprzątanie grobów

Na www.pong-malopolska.pl zamówisz sprzątanie grobów Kraków

Zapewne nikt z nas nie chce, aby pomniki jego krewnych były zaniedbane. Tymczasem jednak, nie zawsze mamy czas na to, by się nimi zająć, czyszcząc groby tylko przed najważniejszymi świętami. Na szczęście jednak nie musimy w ogóle sprawiać, że popadną w niebyt – musimy tylko zlecić ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym osobie. Jak szukać takich usług? Co na nich zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Oferty czyszczenia grobów

Ogłoszenia firm oferujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w internecie – musimy wpisać odpowiednie słowa w Google. Poza tym, przedsiębiorstwa te często ogłaszają się także w okolicy nekropolii – jeśli uważnie sprawdzimy słupy z anonsami, niewątpliwie znajdziemy dobrą dla nas osobę.

Czyszczenie grobów i pozostałe usługi

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu form pomocy proponowanych przez przedsiębiorstwa zajmujące się miejscami spoczynku zmarłych bliskich. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć również na renowację nagrobka, montaż siedzenia na cmentarzu, palenie lampek oraz pielęgnację roślin. Możliwe jest wykupienie pojedynczej usługi lub skorzystanie z współpracy długoterminowej.

Jak drogie jest czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny takich usług trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ stawki często bardzo różnią się w wielu miejscowościach. W wielu polskich miejscowościach na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo mniej więcej 30 zł. Dwunastomiesięczna opłata stała kosztować będzie natomiast mniej więcej czterysta zł za jeden grób.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły