Usługi 

Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Szukasz szczegółowych informacji o usługach cateringowych w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na lastrada.pl.

Gdy aranżujesz ważne wydarzenie biznesowe czy prywatne, na które zapraszasz znaczną ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki oraz małe przekąski w hipermarkecie – duże imprezy najczęściej wymagają odpowiedniej oprawy także w sferze potraw. Zatem nie godzi się rozstawić na stołach gości najzwyklejszych ciasteczek oraz oranżady. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Jakie warianty cateringu oferują doświadczone firmy?

Profesjonalne podmioty świadczące usługi cateringowe przeważnie oferują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, chrzciny lub wesela. Oferty te są dobrze dobrane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co dostrzegalnie różnią się od siebie np. ceną oraz typem posiłków oferowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą klarownie opisać swoje oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera organizacja imprez przeróżnego rodzaju to jego praca, a wieloletnia praktyka w tym obszarze sprawia, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które trafią w gust większości zaproszonych gości.

Dlaczego warto skorzystać z usług cateringowych?

Przygotowanie poczęstunku już dla skromnej ilości gości może być problematycznym zadaniem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na zaplanowanie pozostałych istotnych elementów imprezy. Jest to też możliwość podania zaproszonym wyjątkowych dań przygotowanych przez zawodowych kucharzy. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż ważnym przymiotem dań przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale też ich prezentacja na stole. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają też własny zespół zawodowych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły