Usługi 

Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby bądź komunie, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, w których uczestniczy często blisko stu gości. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować jadłospisu, a później przygotować oraz zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering weselny

Organizacja imprezy weselnej to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wysyłanie zaproszeń, dobór dekoracji sali, sporządzanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie gorących dań, które oczarują gości i zgromadzą ich przy stole. na zabawie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoły będą pięknie udekorowane i prawidłowo nakryte, dania będą apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kelnerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w salach.

Catering weselny – potrawy dobrane do konwencji przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi regułami, zarówno w kwestii atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowany uprzednio spis sugerowanych dań głównych, zakąsek oraz napojów zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może zatem samodzielnie ułożyć menu z sugerowanych dań. Powinno się jednak zaakcentować, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę kontrahenta decydują się na przyrządzenie niecodziennych zestawów potraw.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły