Usługi 

Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering na imprezę.

Lato obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy imprezy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę co rusz w rozmaitych miejscach w Polsce odbywają się bankiety, benefisy albo konferencje. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i zaserwowany catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – jakość oprawy eventu jest istotna

Zabukowałeś salę bankietową bądź zdecydowałeś się już na punkt, w którym zorganizujesz piknik? To super! Teraz warto zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do smacznych gorących posiłków, przekąsek oraz trunków. Weź pod uwagę, że w czasie istotnych gal w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa eventu ma znaczenie – właściwe ustawienie stolików, stosowne akcenty dekoracyjne, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie będą także zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Czy warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezy?

Atutem korzystania z usługi cateringu na imprezę jest z pewnością to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przyszykuje znakomite posiłki, ale też kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Napoje i potrawy zostaną przywiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, by zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset uczestników. W toku ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które przekąski, napoje i dania świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły