Usługi 

Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Chcesz zlecić catering biurowy? Zajrzyj tu.

Ważne spotkanie biznesowe, sympozjum albo warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli planowane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering biurowy – zapewnij zaproszonym na konferencję przekąski i napoje

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 8-10 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają dokładny grafik prelekcji, między którymi wskazane są maksymalnie dwie kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść sycący obiad w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również zanieść na salę, w której trwa szkolenie. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania i rąk. W ramach usługi cateringu firmowego dostarczany jest też sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są niezwykle istotne, dają bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to też możliwość rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie tematów poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który widuje się na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów lub płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, zagryzając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w sklepie sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie gości.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły