automatyczne księgowanie fakturUsługi finansowe i rachunkowe 

Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Właściciele firm wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm usługowych, pensjonatów i biur podróży

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach prywatnych albo językowych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły