Tematyka informatyczna Witryny www 

Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są kluczowym motywem, przez który na naszą stronę internetową może zostać nałożony ban od Google. Czy jest możliwość uniknięcia tych poważnych obostrzeń?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie ogromnej liczby fraz kierujących odbiorców na naszą stronę w sieci. Manipulują one pozycją witryny w wyszukiwarce i tym samym przekraczają zasady rzetelnego pozycjonowania wypracowane przez firmę Google. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w formie artykułów sponsorowanych przesyconych licznymi odnośnikami. Szerzy się także zjawisko kupowania linków, co skutkuje nałożeniem filtra. Witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieprofesjonalne praktyki zostaną wykryte, a to wiąże się ze znacznym zmniejszeniem jej pozycji w przeglądarce, nawet o 40 stron.

Jaka firma rozwiąże problem nienaturalnych linków przychodzących

Pamiętajmy, że kiedy na adres www zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy ubiegać się o odtworzenie dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest jednak niezwykle pracochłonny i nie daje całkowitego powodzenia. Zasięgnijmy porady doświadczonej firmy SEO, jeśli pragniemy zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Specjaliści automatycznie ustalą prawdziwą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie prestiżowym firmom.

Powiązane artykuły