Podróżowanie Sport i hobby 

Wyprawy górskie – sprawdź się w trudnych warunkach

Potrzebujesz więcej informacji o pełnej ofercie wypraw górskich? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą doceniającym solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Planujemy wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym realizację pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły