Robienie zakupów Sport i hobby 

Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Chcesz kupić bryczesy? Odwiedź ten adres

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i wielu wyrzeczeń, ale też odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje ryzyko otarć naskórka. Dobrze uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców dających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje także uda i łydki, bądź kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Ważne są też walory użytkowe – liczne kieszenie czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły