Robienie zakupów Sport i hobby 

Co to jest lonża jeździecka i gdzie ją kupić?

Chcesz kupić lonżę jeździecką? Sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża dla konia to sprzęt popularnie używany w czasie lekcji jazdy konnej oraz tresur. Jakie lonże jeździeckie są dostępne w sprzedaży? Z czego są produkowane te akcesoria i gdzie najlepiej ich szukać?

Lonża dla konia – typy i jej funkcja

Lonża dla konia to stosunkowo długa linka, zazwyczaj 5-8 metrowa, na której prowadzony jest wierzchowiec w czasie nauki jazdy i ćwiczenia technik związanych z utrzymywaniem balansu w siodle, trzymaniem wodzy, łapaniem strzemion, jak również dosiadaniem. Zwierzę jest prowadzone po obwodzie koła, natomiast lonża używana jest do kontroli reakcji konia. Narzędzie to służy również cyrkowcom oraz zawodnikom woltyżerki do doskonalenia technik i asekuracji wykonywanych akrobacji. Lonża przydaje się poza tym przy hipoterapii. Lonża jeździecka może również być stosowana w trakcie ćwiczeń bez dżokeja – w takim przypadku używana jest do ćwiczenia młodych osobników i zagwarantowania im właściwej dawki ruchu.

Lonża dla konia – gdzie znaleźć produkty renomowanych marek?

Szerokie spektrum przyrządów jeździeckich spotkasz w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych, które sprzedają profesjonalny ekwipunek w rozsądnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże jeździeckie od najlepszych wytwórców – jak np. Imperial Riding, Jumptec czy Waldhausen. Chcesz kupić lonżę w turkusowym, czarnymalbo czerwonym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade zapewnia ogromny wybór produktów, które sprostają wymaganiom najbardziej wybrednych dżokejów. W sklepie obecne są artykuły wyprodukowane m.in. z materiału nylonowego. Lonże wyposażone są w obrotowy zaczep, a miękki materiał jest przyjemny w dotyku.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły