Sektor budowlany 

Zawsze potrzebne kątowniki

Sprawdź, gdzie kupić kątowniki nierdzewne.

Kątowniki to jedne z najistotniejszych produktów metalurgicznych. Mają mnóstwo zastosowań – spotyka się je na budowach, podczas remontów lub w warsztatach entuzjastów prac ręcznych. Żeby jednak zaspokoiły konkretne oczekiwania, muszą być wytrzymałe oraz dość lekkie. Te cechy sprawiają, iż budowla wykonana z kątowników nie przewróci się i bez trudu zniesie wszystkie wibracje. Jak zatem rozpoznać, czy konkretny produkt okaże się właściwy? W jakich miejscach można je zastosować?

Czemu opłaca się stosować kątowniki nierdzewne?

Najlepszym surowcem do wyrobu kątowników okazuje się stal nierdzewna. Dlaczego najlepiej wybrać akurat kątowniki nierdzewne? Przede wszystkim ze względu na wytrzymałość cechującą ten stop – posłużą dłużej od elementów wykonanych z innych stopów. Jest tak dlatego, iż nie korodują, zatem także po dziesięcioleciach mają te same parametry. Kątowniki nierdzewne charakteryzują się również niewielką rozszerzalnością termiczną, co podnosi bezpieczeństwo ich używania podczas skwarów i mrozów.

Kiedy stosuje się kątowniki nierdzewne?

Kątowniki nierdzewne są bardzo użyteczne. Wykorzystuje się je na budowach, gdzie są najważniejszą częścią okien i barierek. Profile oraz kątowniki nierdzewne są także używane do wyrobu konstrukcji elewacyjnych. Poza tym z uwagi na fakt, że są solidne, wykorzystuje się je przy wznoszeniu estrad lub masztów, a poza tym konstrukcji dużych namiotów. Specjalne kątowniki można także stosować do podwieszania regałów – przeznaczone do tego modele nierzadko mają interesujące ozdobniki.

Adres firmy:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły