Sektor budowlany 

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wypożyczalnia szalunków - najnowszą ofertę poznasz na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, do której wylewany jest cement – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, jednak spotyka się także wersje wykonane ze stali, a niekiedy nawet tworzyw sztucznych. Pozostałymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które pozwalają na wypracowanie wymaganych efektów. Niestety ze względu na wysokie koszty nie zawsze firmy remontowe posiadają własne szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, warto sprawdzić atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Głównie ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić również o wygodzie, ponieważ przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować pokaźne wydatki.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy pewność, że szalunki okażą się solidne oraz funkcjonalne. Bardzo ważna będzie też obsługa klienta – w sytuacji, kiedy zbliża się termin startu robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto z kolei skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnej firmy piszą dotychczasowi kontrahenci.

Adres firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły