Sektor budowlany 

Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Zdobądź więcej informacji o ofercie producenta stolarki drewnianej

Tradycyjne okna drewniane są bardzo szykowne i ponadczasowe. Pasują do każdego obiektu – od staroświeckich nieruchomości po współczesne wnętrza. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co przesądza o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – kup okna produkowane przy użyciu najnowszych technologii

W dzisiejszych czasach okna drewniane są projektowane przy użyciu zaawansowanych metod, co sprawia, że cechują się niskim współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je gruntują, a pielęgnowanie jest banalnie proste. Okna drewniane zapewniają doskonałe wrażenia estetyczne, mają błyszczącą powierzchnię, tradycyjne uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – np. modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi technikami powodują, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – naturę można poddawać swobodnej obróbce

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia zabezpieczenie przed wysoką temperaturą oraz komfort. Prawdziwe drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można samodzielnie je pielęgnować. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy także piękne drzwi, świetne do starodawnych budynków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy pracach konserwatorskich zabytków – to element naturalny i całkowicie nieszkodliwy dla środowiska. Budując dom warto zatem zdecydować się na szlachetne, odporne i piękne surowce drewniane.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły