Sektor budowlany 

Bartłomiej Sitarski – architekt

Znajdź architektów Kraków na miarę swoich potrzeb na barteksitarski.pl/o-pracowni.html

Wybory czekające na nas na początkowym etapie budowy lokum decydują o tym, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Z tego powodu warto dobrze przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję uzgodnić ze specjalistą. Architekt podpowie nam, jak rozlokować wszystkie pomieszczenia oraz pomoże dostosować budynek do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze powinniśmy skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Architekt wie, jak wybrać odpowiednie materiały

Potencjalni właściciele domu mają często problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich obiekt zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja okazuje się bardzo ważna, gdy mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu warto wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt zaprojektuje Twój dom

Dom na starą modłę lub może któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub wielokondygnacyjny? Takich wątpliwości budujący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z tymi problemami pomoże właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z opracowanych wcześniej projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

O czym pamiętać przed rozmową z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Należy również na tym etapie wiedzieć, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować wszystkie dokumenty posesji.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły