Robienie zakupów Sektor budowlany 

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Jeśli szukasz blach na rąbek, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2SQNFRA

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu warto ich używać? Przybliżamy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich zastosowania.

Blachy na rąbek – wytrzymałość oraz piękny wygląd

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono zwolenników, ponieważ wspaniale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze wyglądającą oraz mocną blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na teren budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować szybko oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, trwałe oraz świetnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla standardowych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem użytej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową warstwą, która gwarantuje osłonę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane artykuły