wycieraczki przemysłowe, maty gumowe przemysłoweRobienie zakupów 

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, a więc zawsze tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także redukują ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te wchłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły