Robienie zakupów 

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Więcej o słoju z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Znaczną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły