Robienie zakupów Technologie 

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Jeśli potrzebujesz 3D drukarek, koniecznie wejdź na cadxpert.pl

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia. Oszacowano, iż używając drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można praktycznie o 90 procent zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości usług i produktów, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można w krótkim czasie wydrukować identyczne prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest dokładny i trwały, a w czasie procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie pojawiają się zniekształcenia.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły