Robienie zakupów 

Papierowe serwetki – idealne dla gastronomii

Zamów serwetki papierowe

Papierowe serwetki to produkty higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdego baru, kawiarni lub innego lokalu podającego posiłki. Jakie typy serwetek są najczęściej wykorzystywane? Co trzeba mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – gdzie się ich używa?

Papierowe serwetki są stosowane w rozmaitego rodzaju lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez burgerownie, szkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te produkty higieniczne jednorazowego użycia wspaniale zastępują klasyczne chusteczki wykonane z materiału, a przy tym pozwalają oszczędzić na wydatkach ich prania oraz magazynowania. W sprzedaży dostępne są wszelkiego typu serwetki papierowe – 1-warstwowe chusteczki dyspenserowe wykorzystywane w restauracjach samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas używania, dzięki czemu świetnie wypełniają swoją funkcję.

Serwetki papierowe – ogranicz ilość wytwarzanych odpadów

Chcesz wyposażyć swój lokal gastronomiczny w mocne serwetki papierowe? Weź pod uwagę te, które są dozowane pojedynczo. Pozwala to na osiągnięcie sporych oszczędności, zmniejszając w tym samym czasie ilość wytwarzanych śmieci. Popularnością cieszą się też dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w wielu kolorach – są one przeznaczone do restauracji, w których niezwykle ważne jest wywołanie dobrego wrażenia. Na specjalną uwagę zasługują papierowe serwetki marki Tork charakteryzujące się niebywałą chłonnością oraz wytrzymałością. Produkty te można zakupić zarówno w odmianie pasującej do popularnych dyspenserów na stolik (poziomych i pionowych), jak i dozowników do zabudowy albo na bar.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły