Robienie zakupów 

Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

Szukasz łańcuszków celebrytek? Sprawdź http://bit.ly/2mKAodF

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem przekory oraz nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły