Robienie zakupów 

Kontenery specjalne – uszczelniane, z plandeką lub podgrzewaną podłogą

Znajdź kontenery otwarte na https://ekombud.pl/kontenery-specjalne/

Kontenery na odpady specjalnego przeznaczenia powinny cechować się ogromną trwałością, jak również spełniać wyśrubowane parametry techniczne. Jakie cechy mają popularne modele kontenerów? Kiedy warto zdecydować się na wysokiej jakości kontenery stalowe?

Typy kontenerów na odpady specjalne

Pośród dostępnych na rynku pojemników specjalnego przeznaczenia można wymienić kontenery na odpady sypkie, niebezpieczne, płynne, odpady wytwarzane przez oczyszczalnie ścieków oraz odpady przemysłowe. Kontenery używane do przewozu odpadów z oczyszczalni mają podgrzewaną podłogę, co uniemożliwia przymarzanie płynów do dna. Pojemniki tego rodzaju są spawane spoiną ciągłą w sposób szczelny i są wyposażone w pokrywę z uszczelnieniem, dzięki czemu przewożone odpady nie wypływają. Drugim zabezpieczeniem jest konstrukcja umieszczona nad klapą, która uniemożliwia rozbryzgiwanie się cieczy podczas załadunku kontenera na samochód. Do popularnych kontenerów na odpady przynależą też plandekowce, czyli pojemniki na odpady przemysłowe z rozsuwanymi ścianami oraz podłogą posiadającą zaczepy do zabezpieczenia ładunku.

Kontenery na odpady budowlane i sypkie

Oddzielną grupę kontenerów są modele na odpady ziarniste, np. trociny i pyły. Dostępne na rynku kontenery obsługiwane są przez urządzenia hakowe oraz wyposażone w przenośnik ślimakowy. Pojemniki na materiały ziarniste mogą także posiadać klapę z uszczelką. Do kontenerów specjalnych należą również kontenery otwarte wykorzystywane do przewozu i magazynowania gruzu oraz odpadów budowlanych.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły